RÓŻANIEC DO GRANIC (7.X.2017 r.)

RÓŻANIEC DO GRANIC

↑ Kliknij, bo jest to link. smile

Tam rejestracja-zapis do wybranego kościoła!

Jeśli jest organizowany wyjazd autokarem, to grupę rejestruje organizator wyjazdu. Może to także uczynić zwracając się bezpośrednio do Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Diecezjalnej w Tarnowie.

W związku z rosnącym zainteresowaniem tym wydarzeniem:

• w Powroźniku kościołem stacyjnym będzie kościół parafialny pw. św. Jakuba Młodszego Apostoła (a nie kościół filialny pw. św. Kosmy i Damiana w Wojkowej);
  • w Tyliczu kościołem stacyjnym będzie kościół parafialny pw. Imienia Maryi (a nie kościół filialny pw. św. Jana Ewangelisty w Muszynce);
  • w Muszynie drugim kościołem stacyjnym (obok kościoła pw. bł. M. Teresy Ledóchowskiej) będzie kościół pw. św. Józefa Oblubieńca NMP.

Tych zmian nie ma na ogólnopolskiej stronie wydarzenia „Różaniec do granic”. Również na wydrukowanych ulotkach widnieją kościoły zgłoszone jeszcze przed zmianą. Wszystkich, którzy zarejestrują się do Wojkowej i Muszynki przez stronę internetową, poinformujemy o zmianie drogą elektroniczną. Ci, którzy przyjadą bez rejestracji, będą na miejscu kierowani do kościołów parafialnych. Chęć przyjazdu do parafii św. Józefa Oblubieńca w Muszynie należy zgłaszać w Wydziale Duszpasterstwa Ogólnego.

26 luty 2017