Co Ty na to?

[...] komuniści wprowadzili do amerykańskich seminariów około tysiąca homoseksualnych ateistów, by zniszczyć Kościół...

Gazeta Polska: Kłamstwa i fakty [Marcin Wolski]  

"Jedną z najużyteczniejszych pałek, jakich światowe lewactwo używa w walce z Kościołem katolickim jest problem pedofilii" - uważa Marcin Wolski. Na łamach najnowszego wydania "Gazety Polskiej" znajdujemy felieton Wolskiego, w którym wyjaśnia, jak przeciwnicy Kościoła posługują się problemem pedofilii, by Kościołowi zaszkodzić. Zdaniem Wolskiego, należy pamiętać, że to nie wśród księży odnotowuje się najwięcej przypadków pedofilii, lecz w rodzinach i ich najbliższej okolicy, a następnie wśród nauczycieli i opiekunów w szkołach. Wolski powołuje się również na artykuł Grzegorza Górnego, w którym publicysta opisał sprawę wprowadzenia w latach 30. przez komunistów do amerykańskich seminariów około tysiąca homoseksualnych ateistów, by zniszczyć Kościół.

Jak pisze Wolski potępienie pedofilii przy jednoczesnej afirmacji homoseksualizmu stwarza "dysonans poznawczy", więc zdaniem felietonisty lewica prawdopodobnie rozwiąże ten problem poprzez legalizację pedofilii. Księżom zaś najbardziej zagraża (jego zdaniem) poprawność polityczna.

 

Dawid Wildstein publikuje na łamach "Gazety Polskiej" artykuł na temat roli lewicowych haseł o rewolucji seksualnej w usprawiedliwianiu i upowszechnianiu pedofilii. Jak zaznacza publicysta, Kościół również nie jest wolny od pedofilii, lecz jego zdaniem należy pamiętać, że księża "krzywdzili dzieci nie w zgodzie ze swoją wiarą, lecz łamiąc jej najważniejsze zasady".

 

IDK 13.09.2018 prasa

Nowość, bo artykuł nowy albo zmieniony...

Mapa

© 2017 Parafia św. Marcina w Zawadzie

Szukaj