Co Ty na to?

Parada z pedofilami i dziećmi?

IDK 27.07.2019 prasa

W "Naszym Dzienniku" napisano o kontrowersyjnym marszu, który ma odbyć się w Holandii. Jak czytamy, "mieszkańców Amsterdamu, pogodzonych już z homoparadami, które odbywają się tam co roku w sierpniu, środowiska LGBT postanowiły zacząć oswajać z kolejną odsłoną rewolucji seksualnej: pedofilią".

Organizatorzy informują bowiem, że w sierpniowym "marszu równości" będą szły również "dzieci i młodzież, i ci, którzy je kochają: nepiofile, pedofile, hebefile i efebofile".

W rozmowie z "Naszym Dziennikiem" ks. prof. Paweł Bortkiewicz krytykuje te zapowiedzi, ubolewając, że "to działania ewidentnie wynaturzające pojęcie miłości i pojęcie płciowości człowieka". Uważa, że obecnie "dokonuje się tu zupełna irracjonalizacja ludzkiego życia", a "niezliczonych orientacji seksualnych nawet ich zwolennicy nie są chyba w stanie wymienić". Ks. Bortkiewicz obwinia środowiska LGBT+ o celowe działanie mające wywołać chaos pojęciowy, "który ułatwi im manipulowanie ludźmi".


Pedofilska organizacja domaga się dopuszczenia do Parady Równości: “Nasza orientacja ma prawo być częścią społeczności LGBT”

Funkcjonariusze policji, zaalarmowani przez przechodniów, skonfiskowali setki ulotek rozdawanych przez pedofilską grupę Kinderbevrijdingsfront podczas sobotniego Pride Walk środowisk LGBT w Amsterdamie, donosi „Het Parool”.

Kinderbevrijdingsfront (Front Wyzwolenia Dzieci) to pedofilski klub, który domaga się możliwości udziału w paradzie i usiłował negocjować to z zarządem Pride Amsterdam, wielodniowej imprezy zaczynającej się od wspomnianego marszu. Za swój główny cel uważa “zwrócenie uwagi na prawa pedofilów”. Grupa uważa, że ​​Pride Amsterdam powinien być również otwarty dla ludzi, którzy “są zainteresowani dziećmi”.

Grupa zarządzała kontem @pedopride2019 na Twitterze, promując hasztag #PedoPride. Rozpowszechniano w ten sposób przesłanie, że „nepiofile, pedofile, hebefile i efebofile powinni być częścią Pride i zaproszeni do społeczności”.

Nepiofilia (infantofilia) to pociąg seksualny do dzieci w wieku do 5 lat;

pedofilia – do osób przed okresem pokwitania;

efebofilia – do osób w wieku 15-19 lat;

hebefilia – do osób we wczesnym okresie dojrzewania (11-14 lat).

Rzecznik Kinderbevrijdingsfront mówi, że konsultował się z Pride o „skromnym udziale”, ale „natychmiast zostaliśmy wyzwani od przestępców, tylko z powodu naszej orientacji”.

– Nie są częścią Pride Amsterdam. Nie chcemy, aby nasza nazwa była z tym związana – powiedział gazecie rzecznik Pride.

Policja i przedstawiciele urzędu miasta poinformowali dziennikarzy, że będą przyglądać się grupie i zareagują, gdy popełni przestępstwo.

W Holandii zupełnie legalnie w latach 2006-2010 działała Partia na rzecz Miłości Bliźniego, Wolności i Różnorodności (Partij voor Naastenliefde, Vrijheid & Diversiteit, PNVD). Postulowała obniżenie granicy wieku legalnego współżycia seksualnego z 16 do 12 lat, a w dalszym czasie całkowicie jej zniesienie. Występowała przeciwko projektom delegalizacji zoofilii, która zdaniem partii powinna być w pełni legalna, o ile nie wiąże się to z nadmiernym wyeksploatowaniem czy maltretowaniem zwierzęcia. PNVD domagała się również zmniejszenia wieku, w którym można występować w filmach pornograficznych oraz wykonywać zawód prostytutki, do 16 lat.

Partia domagała się też możliwości w pełni legalnego pojawiania się w miejscach publicznych nago oraz legalizacji miękkich narkotyków dla osób od 12. roku życia, a od 16 lat również twardych. Do dalszych postulatów partii należały: całkowity rozdział państwa od kościołów, zlikwidowanie instytucji małżeństwa, bezwzględny zakaz spożywania mięsa oraz darmowe przejazdy koleją.

Nowość, bo artykuł nowy albo zmieniony...

Mapa

© 2017 Parafia św. Marcina w Zawadzie

Szukaj