Rekolekcje dla Parafialnych Oddziałów Caritas

W Diecezjalnym Centrum Pielgrzymowania OPOKA w Starym Sączu odbędą się – zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią – rekolekcje dla Parafialnych Oddziałów Caritas organizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej.

Proszę, aby z każdej parafii zgłaszać liczbę osób do udziału w rekolekcjach u Księdza Wicedziekana najpóźniej do dnia 15 października (w przypadku dekanatów mających listopadowe terminy) i do końca listopada – pozostałe dekanaty. Możliwa jest zmiana zaproponowanego terminu – w uzasadnionych wypadkach – dla poszczególnych parafii; w tej sprawie prosimy o kontakt z naszym biurem Księdza Proboszcza zainteresowanego taką zmianą.

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek o godz. 17. Zakończenie rekolekcji w niedzielę obiadem, w godzinach południowych. Uczestnicy powinni zabrać ze sobą:

1. skierowanie od Księdza Proboszcza,

2. dowód osobisty,

3. 140 zł na opłatę za osobę [pieniądze otrzymają od prob. - dopisek prob.],

4. rzeczy osobiste.

Rekolekcje poprowadzi ks. mgr Krzysztof Majerczak, Zastępca Dyrektora Caritas Diecezji Tarnowskiej.

Poniżej zamieszczam terminy dla poszczególnych dekanatów.

Ks. Zbigniew Pietruszka

Dyrektor Caritas Diecezji Tarnowskiej

Terminy rekolekcji:

1. 17-19 listopada (dekanaty: Mielec Pd., Mielec Pn., Pustków Osiedle, Dębica Wsch., Dębica Zach., Pilzno, Radomyśl Wielki, Szczucin, Dąbrowa Tarnowska, Tarnów Płn.)

2. 24-26 listopada (dekanaty: Żabno, Radłów, Tarnów, Płd., Tarnów Zach., Wojnicz, Szczepanów, Uście Solne, Bochnia Wsch., Brzesko, Porąbka Uszewska)

3. 05-07 stycznia 2018(dekanaty: Tarnów Wsch., Tuchów, Ołpiny, Ciężkowice, Zakliczyn, Łużna, Bobowa, Nowy Sącz Wsch., Grybów, Ropa, Krynica, Piwniczna)

4. 12-14 stycznia 2018 (dekanaty: Bochnia Zach., Lipnica Murowana, Czchów, Tymbark, Ujanowice, Nowy Sącz Centrum, Nowy Sącz Zachód, Limanowa, Łącko, Stary Sącz, Krościenko)