:-) Podręczniki do religii na rok szk. 2019/2020

Przedszkole, 0    Zakupi uczący religii.

kl. 1
(RADA: odkupić, bo po raz czwarty ten podręcznik!)
Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa. Podręcznik do religii dla klasy I szkoły podstawowej; red. W. Kubik, G. Łuszczak, T. Czarnecka, wyd. WAM, Kraków 2011 albo wznowienie (Nowa Podstawa Programowa)
Numer podręcznika: AZ-11-01/10-KR-1/11

kl. 2  (I Komunia św. w klasie trzeciej w maju roku 2020)
(RADA: odkupić, bo po raz trzeci ten podręcznik!)
Kochamy Pana Jezusa. Podręcznik do religii dla klasy II szkoły podstawowej; red. W. Kubik, G. Łuszczak, T. Czarnecka, wyd. WAM, Kraków 2012 albo wznowienie (Nowa Podstawa Programowa)
Numer podręcznika: AZ-12-01/10-KR-1/12

kl. 3
(RADA: odkupić, bo po raz drugi ten podręcznik!)
Przyjmujemy Pana Jezusa. Podręcznik do religii dla klasy III szkoły podstawowej; red. W. Kubik, G. Łuszczak, T. Czarnecka, wyd. WAM, Kraków 2013 albo wznowienie (Nowa Podstawa Programowa)
Numer podręcznika: AZ-13-01/10-KR-14/13

kl. 4
(RADA: odkupić od starszych klas)
red. ks. Waldemar Janiga; Jestem chrześcijaninem. Podręcznik do religii dla IV klasy szkoły podstawowej (seria Z Bogiem na ludzkich drogach pod red. Ks. M. Zająca)
Numer podręcznika: AZ-21-01/10-LU-1/12; wyd. Gaudium, Lublin – Przemyśl – Zamość 2012 albo wznowienie (Nowa Podstawa Programowa)

kl. 5
(RADA: odkupić od starszych klas)
red. ks. Waldemar Janiga; Wierzę w Boga. Podręcznik do religii dla V klasy szkoły podstawowej (seria Z Bogiem na ludzkich drogach pod red. Ks. M. Zająca)
Numer podręcznika: AZ-22-01/10-LU-2/13; wyd. Gaudium, Lublin – Przemyśl – Zamość 2013 albo wznowienie (Nowa Podstawa Programowa)

kl. 6
(RADA: odkupić od starszych klas)
red. ks. Waldemar Janiga; Wierzę w Kościół. Podręcznik do religii dla VI klasy szkoły podstawowej (seria Z Bogiem na ludzkich drogach pod red. Ks. M. Zająca
Numer podręcznika: AZ-23-01/10-LU-2/14; wyd. Gaudium, Lublin – Przemyśl – Zamość 2014 albo wznowienie (Nowa Podstawa Programowa)

kl. 7
(KONIECZNOŚĆ: od
starszych klas przejąć za darmo, bo te klasy otrzymała podręczniki za darmo od księdza wprost lub za pośrednictwem starszych klas; zapytać w bibliotece szkolnej)
Spotykam Twoje słowo. Podręcznik do religii dla I klasy gimnazjum, red. ks. Paweł Mąkosa
(seria Z Bogiem na ludzkich drogach pod red. Ks. M. Zająca), wyd. Gaudium, Lublin –
Przemyśl – Zamość 2012 albo wznowienie (Nowa Podstawa Programowa);
nr podręcznika: AZ-31-01/10-LU-1/12

kl. 8
(RADA: od kogoś po gimnazjum albo po kl. 8 kupić; zapytać w bibliotece szkolnej)
Z Tobą idę przez życie. Podręcznik do religii dla II klasy gimnazjum, red. ks. Paweł Mąkosa
Przemyśl – Zamość 2013 albo wznowienie (Nowa Podstawa Programowa);
nr podręcznika: AZ-32-01/10-LU-1/13