Koncert i drugie piątki w miesiącu przed misjami parafialnymi

1. W naszym kościele - koncert. Wykonawcy: ks. prof. Paweł Sobierajski (tenor) oraz prof. Ireneusz Wyrwa (organista). W programie, oprócz utworów organowych i wokalnych z towarzyszeniem organów - tradycyjne polskie kolędy, śpiewane z udziałem wszystkich obecnych w kościele.

Kiedy? W niedzielę 2 lutego 2020 roku o godzinie 17.

Organy są po konserwacji (instrument i szafa organowa) i nastrojeniu w roku 2019.

2. Od piątku 14 lutego NOWENNA drugich piątków w miesiącu z prośbą o wstawiennictwo naszego bł. Zbigniewa z Zawady w sprawie misji parafialnych od ostatniej niedzieli października do piątku. W 40-lecie drugiego ustanowienia naszej Parafii 4.X.1980 r. we wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, 10 lat po poprzednich, w 5-lecie beatyfikacji o. Zbigniewa Strzałkowskiego, franciszkanina konwentualnego.

3. Comiesięczna MODLITWA DO BOGA za wstawiennictwem naszego BŁ. ZBIGNIEWA z Zawady: II piątek miesiąca, bo w II piątek sierpnia 1991 r. stał się męczennikiem. Dotknięcie Jego relikwii – przed Mszą św. lub po niej. Modlitwa z Nim za misje Kościoła ze składką na Mszy św. Księga Jego wstawiennictwa jest w sobótkach przy drzwiach bocznych.